Dji Dron phantom 3 advanced. Tanie oferty ze sklepów i opinie.

chwilowy brak towaru

  • Producent: DJI
  • Kategoria: Drony
  • Rodzaj: quadrocopter
  • Czas lotu: 25 min
  • Funkcje: USB, Wi-Fi, GPS
  • Pojemność akumulatora: 4480 mAh
DJI Phantom 3 Advanced

• Do 23 minut lotu na jednej baterii • Zasięg do 2 kilometrów • Kamera FullHD 1920 • najlepszy stosunek ceny do jakości

świeże możliwości

Zostań reżyserem, by opowiedzieć swoją historię jak nigdy wcześniej. Sięgnij nieba i uchwyć materiał profesjonalnej jakości z nowej perspektywy. Zdobądź niedostępne dla innych zdjęcia i filmy. Co jeszcze potrafisz zrobić z kamerą 2.7k HD, podglądem na żywo w HD i instynktownym systemem sterowania?

automatyczny asystent lotu

Steruj Phantom 3 Advanced ciesząc się wolnością i pewnością, wiedząc, że dron wróci do Ciebie po użyciu przycisku powrotu. Zastosowany GPS sprawdza i zapamiętuje punkt startu Phantom 3 Advanced w trakcie lotu. Jeżeli użyjesz funkcji powrotu lub dron starci zasięg, Twój Phantom 3 Advanced wróci do punktu startu.

Phantom 3 Advanced pozostaje stabilny i jest pod Twoją kontrolą podczas całego lotu. Po wystartowaniu automatycznie stabilizuje lot i podnosi się nad miejscem startu czekając na Twoją komendę. Korzystając z kontrolera sterujesz dronem dwoma palcami, jeżeli chcesz go zatrzymać w powietrzu po prostu puść stery – dron będzie stabilnie oczekiwał na dalsze instrukcje.wyśmienita latająca kamera

Nagraj chwile, które chcesz zapamiętać na za każdym razem i podziel się niezapomnianymi momentami z przyjaciółmi. Kamera Sony Exmor R w Phantom 3 Advanced daje Tobie możliwość podglądu, nagrania i robienia fotografii wydarzeń z nowej perspektywy. Możesz filmować wydarzenia sportowe, krajobrazy, imprezy, albo po prostu swoją okolicę dzięki wbudowanej 12 megapixelowej kamerze 2,7k HD.

zdjęcia i filmy niesamowitej jakości

zastosowana kamera pozwala nagrywać filmy w rozdzielczości 2,7k HD, czyli 2704 x 1520p, 30 klatek na sekundę. Możesz nagrywać także w Full HD 1080p, z szybkością 60 klatek na sekundę. Zdjęcia zrobisz dzięki aparatowi 12 megapixeli zapisującym w formacie JPEG lub DNG RAW, które wyglądają idealnie oglądane na urządzeniu cyfrowym jak i wydrukowane. Obiektyw f/2.8 jest zoptymalizowany do zdjęć lotniczych dzięki czemu osiągniesz inspirujący rezultat. 3 –osiowy gimbal utrzymuje kamerę w genialnej pozycji, eliminując drgania, a Ty robisz ładne i stabilne ujęcia w każdym locie. Więcej o specyfikacji technologicznej dowiesz się na dole strony.

nadzwyczajne, pokaźne zdjęcia

Phantom 3 Advanced wyekwipowany jest w obiektyw z 94⁰ polem widzenia, specjalnie do fotografii z góry, dzięki temu obraz jest istotny, wolny od zniekształceń oraz nie występuje efekt zakrzywiania obrazu po bokach.

Pełna kontrola

Utrzymaj całkowitą kontrolę nad swoim Phantom 3 Advanced podczas całego lotu. Sam zaprogramuj dwa przyciski na kontrolerze uzyskując prędki dostęp do ważnych dla Ciebie funkcji. Korzystaj z zasięgu choćby do 2 kilometrów dzięki zastosowanemu systemowi DJI Lightbridge, którzy utrzymuje komunikację z Twoim Phantom 3 Advanced. Dzięki kontrolerowi zaprogramowanemu specjalnie dla drona sterowanie jest proste, bezpieczne i instynktowne.

Podgląd na żywo

Poznaj świat z odległości 2 kilometrów w czasie rzeczywistym. Starczy podłączyć telefon albo tablet, i na żywo obserwować to, co widzi kamera (w jakości 720p HD). Obraz jest realistyczny i precyzyjny, co pozwala uzyskać nieprzeciętne ujęcia i latać w unikatowy sposób ciesząc się specyficznym doświadczeniem.

Podgląd na żywo jest realny dzięki technice transmisji obrazu DJI Lightbridge, która jest wykorzystywana poprzez mistrzowskich operatorów filmowych i fotografów. Lataj widząc wszystko w HD i poczuj się jakbyś był w chmurach bez ruszania się z miejsca.

niesłychany dotąd obszerny zasięg lotu jest możliwy dzięki chronionej przez DJI konstrukcji cztero-rdzeniowej anteny, która transmituje na żywo obraz z drona i pobiera polecenia sterujące z każdego kierunku.

oryginalne mobilne aplikacje

Rób zdjęcia i nagrywaj filmy jednym kliknięciem, zmieniaj ustawienia kamery oraz podglądaj na żywo obraz z Phantom 3 Advanced dzięki aplikacji DJI GO. Sprawdzaj właściwości lotu w czasie rzeczywistym. Edytuj filmy dodając do nich muzykę i tekst oraz zmieniaj ich fason. Trenuj na interaktywnym symulatorze drona. Przeglądaj logi lotu i zobacz na mapie pokonaną trasę. Podziel się swoimi lotami z innymi i uzyskaj pomoc dla użytkowników. Możesz to robić dzięki zintegrowanej aplikacji od DJI.

Lataj do 23 minut na jednej baterii

Dzięki zastrzeżonej baterii DJI Intelligent Flight Battery możesz latać dłużej, nawet do 23 minut na jednej baterii. Bateria poinformuje Cię jak długo możesz jeszcze latać bazując na odległości i wysokości lotu. Ostrzeże Cię także, kiedy czas już lądować. Ładowanie jest prędkie i łatwe, jasne diody LED pokazują status ładowania i obecny stan baterii. Osłona z tworzywa sztucznego pozwala uniknąć uszkodzeń, a inteligentne czujniki przedłużają żywotność baterii.Zasięg do 2 kilometrów

Dzięki zastosowanej technice DJI Lightbridge wbudowanej zarówno w Phantom 3 Advanced i w kontrolerze możliwe jest uzyskanie nad wyraz dalekiego zasięgu, nawet do 2 kilometrów z jednoczesną transmisją podglądu w HD na żywo. Silny sygnał potrafi przeciąć większość przeszkód środowiska pozwalając Tobie na skrupulatną, pełną kontrolę nad dronem, obraz z kamery i inne informacje przesyłane na Twoje urządzenie mobilne.

GPS i GLONASS

Nigdy nie zgub toru lotu Twojego Phantom 3 Advanced. Połączenie GPS i GLONASS sprawia, iż Phantom 3 Advanced precyzyjnie wie, gdzie jest i jak daleko od Ciebie. Dron porusza się i podwyższa się bardziej starannie i szybko nakierowuje się na satelitę. Korzystanie z nowej funkcji GLONASS (konstelacja minimum 36 satelitów) jest osiągalne na całym świecie i o każdej porze. Dzięki aplikacji DJI Pilot, możesz śledzić na żywo na mapie położenie Phantom 3 Advanced, a także wyszczególnić punkt startowy, by dron wrócił do Ciebie – starczy nacisnąć przycisk.

Bezpieczna strefa lotu

Możesz określić maksymalną wysokość i odległość lotu stwarzając w ten sposób bezpieczną strefę latania. Phantom 3 Advanced zatrzyma się automatycznie po osiągnięciu limitu i nie poleci dalej. Wybór limitu zależy od Ciebie, możesz go dowolnie zmieniać.

IMU

Dzięki wykorzystaniu mechanizmu Inertial Measurement Unit (IMU) w gimbalu utrzymaj swój Phantom 3 Advanced jednostajny w locie, a także lataj w sposób taki jaki chcesz. Mechanizm wykorzystuje sześcio-osiowy żyroskop oraz akcelerometr, które rejestrują i przekazują choćby najmniejsze zmiany w położeniu i przechyły drona. IMU pracuje dla Ciebie w trakcie całego czasu trwania lotu Phantom 3 Advanced, wykrywa najmniejsze drgania i samoczynnie je neutralizuje.

ESC

Kontrolery ESC (Electronic Speed Controllers) zarządzają każdym z silników drona, są odpowiedzialne za przekazywanie informacji o szybkości silnika do kontrolera, wysyłają polecenia do silników w oparciu o Twoje komendy. ESC gwarantują utrzymanie komunikacji podczas lotu Phantom 3 Advanced, by lot był stabilny, a każdy ruch drona był uzależniony jedynie od Ciebie.

Inteligentne moduły lotu

Oprócz swobodnego lotu możesz wybrać także jeden z kilku inteligentnych modułów lotu, dzięki czemu Phantom 3 Advanced będzie podążał za Tobą, przeleci poprzez wybrane punkty na mapie, będzie krążył wokół obiektu, nie przekroczy wyszczególnionej strefy latania lub będzie latał w określonej osi.kupując Phantom 3 Advanced otrzymasz:
1 dron Phatom 3 Advanced (wraz z zamontowaną kamerą oraz gimbalem - zgodnie z opisem powyżej)
8 śmigieł (2 komplety)
1 bateria Intelligent Flight Battery
1 ładowarka do baterii
1 kontroler wraz ze zintegrowaną baterią
1 przewód zasilający
1 ochrona gimbala
1 przewód USB
1 kabel mikroUSB
1 karta pamięci
Gwarancja producenta: 12 miesięcy
Warunki gwarancji na stronie: www.dji.com
Specyfikacja Phantom 3 Advanced:

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Drony